MTIC history - ARIAN TUV PASARGAD

تاریخچه گروه MTIC

گروه MTIC بر اساس دانش و تجربه چهار شرکت InterCert GmbH، MTIC InterCert S.r.l و SPS InterCert S.A که در زمینه، بازرسی، تست و صدور گواهینامه در بازارهای بین المللی و همچنین شرکت MTIC Academy که در زمینه ارائه خدمات آموزش فعال می باشند، تشکیل شده است.

بر اساس برنامه استراتژیک گروه MTIC و به منظور بهبود مستمر خدمات گروه، سرمایه گذاری های مهمی در راستای بهبود و ارتقاء خدمات گروه صورت گرفته است.

در حال حاضر اعضای این گروه شامل شرکت های InterCert GmbH – Group of MTIC – و MTIC InterCert S.r.l و SPS InterCert S.A و MTIC Academy می باشد که این شرکت ها به عنوان نهاد صدور گواهینامه و با تائید صلاحیت های ملی و بین المللی خود در سطح بین المللی فعالیت می نمایند و این توانمندی گروه MTIC را تبدیل به یکی از بازیگران اصلی بین المللی در زمینه فعالیت در حوزه تست، بازرسی و صدور گواهینامه و ارائه خدمات آموزشی نموده است.

تاریخچه شرکت آرین توف پاسارگاد

شرکت آرین توف پاسارگاد در سال ۱۳۸۵ تاسیس شده است، این شرکت با پشتوانه و سابقه سال ها فعالیت مدیران و موسسان خود در حوزه صدور گواهینامه‌های سیستم مدیریت، صدور گواهینامه محصول، بازرسی فنی و همچنین ارائه خدمات آموزشی فعالیت خود را آغاز نمود.

همچنین شرکت آرین توف پاسارگاد از سال ۱۳۸۵ تا کنون به عنوان نماینده انحصاری شرکت TÜV InterCert GmbH – Group of MTIC و همچنین گروه MTIC سوئیس خدمات مورد نیاز مشتریان خود را به صورت بین المللی به ایشان ارائه نموده است.

شرکت آرین توف پاسارگاد با تکیه بر تجربیات خود در حوزه صدور گواهینامه های سیستم مدیریت از سال ۱۳۹۴ تحت نظارت مرکز ملی تائید صلاحیت ایران (NACI)، اعتباربخشی مربوط به سیستم مدیریت کیفیت در قالب استاندارد ISO 9001 را دریافت نمود.

همچنین از سال ۱۳۹۹ شرکت آرین توف پاسارگاد به عنوان یک نهاد صدور گواهینامه مستقل موفق به دریافت اعتباربخشی از مرکز ملی تائید صلاحیت ایران (NACI) و گسترش دامنه اعتبار بخشی دریافتی از این مرکز ملی در خصوص سیستم مدیریت محیط زیست، سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت حرفه ای، سیستم مدیریت ایمنی مواد غذایی و سیستم مدیریت انرژی گردید.

این شرکت در طی ۱۵ سال گذشته این افتخار را داشته که به بیشتر از ۴۰۰۰ سازمان خدمات ممیزی و صدور گواهینامه سیستم های مدیریت و آموزش در زمینه های مختلف را ارائه نماید.

هم اکنون شرکت آرین توف پاسارگاد به عنوان یکی از با سابقه ترین شرکتهای فعال در حوزه صدور گواهینامه در کشور ایران خدمات خود را در حوزه های دیگر از جمله صنعت انفورماتیک کشور گسترش داده است و با دریافت مجوزهای لازم از سازمان فن آوری و اطلاعات ایران در این حوزه خدمات جدید و کسترده ای را ارائه می نماید.

شرکت MTIC
آرین توف پاسارگاد